Sıkca Sorulan Sorular

Bu Gördüğüm Resimdekinin Aynısımı Gider?
Sitedeki adana içi urunlerinin tamamı kendi urun resimlerimizdir. Gördugunüz urunün aynisı teslim edilir. Diğer şehirlere ve diğer ülkelere gönderilen ürünlerin stok durumuna bağlı olarak aynısının yada benzerinin hazırlanmasına özen gösterilir.

Beğendiğim Ürünün Rengini Değiştirebilirmiyim ?
Stoklarımızda bulunması durumunda, beğendiğiniz urunün rengini değiştirebilirsiniz. Bu isteğinizi siparis formunuzun ozel istekler kısmında belirtebilirsiniz. Siparisiniz öncesinde bize ulaşıp, ilgili yan malzemenin yada cicegin renginin stoklarda mevcut olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun için ekstra ucret alınmamaktadır.

Verdiğim Siparis Bilgilerini Nasıl Kontrol Edebilirim ?
Verdiğiniz siparis bilgilerini siparis onay sayfamızda görüntülenmektedir ve ayrıca e-posta adresinize siparis detaylarınız gonderilmektedir.

Verdiğim Siparis Bilgilerini Nasıl Değiştirebilirim ?
Bizi telefonla arayabilir veya e-posta gonderebilirisiniz.

Ödemelerimi Nasıl Yapacağım ?
Ödemelerinizi kredi karti (Master veya Visa) veya havale/eft ile yapabilirsiniz. Ayrıntılar için "Ödeme Bilgileri" linkini tıklayinız.

Yol Ucreti Ödemem Gerekiyormu ?
Adana içi merkezlere olan siparislerinizde ekstra yol ucreti almamaktayiz. Ancak belirtilen fiyatlar sadece merkezlere olan fiyatlarıdır, buraya bağlı bulunan ilçe ve köylere dağıtım yapılırken mesafeye göre yol ucreti alınmaktadır, yol ücterleri verilen yerle irtibat sağlayarak mesafe ye göre yol ucreti tespit edilecektir. Ayrıca firmamız dağıtımı yapılamayacak olan bölgelere cicek siparisini gondermeme hakkına sahiptir, bu durumlarda mutlaka müşteriye bilgi verilmektedir.

Alıcı Adreste Bulunamazsa Ne Yapıyorsunuz ?
Yerlerinde bulunamayan alıcıların cicekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.

Teslimattan Önce Alıcıyı Arıyormusunuz ?
Aksi belirtilmedikçe aramıyoruz. Eğer adreste bulunamaz yada yanlış adres verilmesi durumunda teslimatı gerçekleştirmek için alıcıyı arıyoruz.

Siparisim İstediğim Tarih ve Saatte Gidermi ?
Siparisiniz istediğiniz tarih ve saate gider. Dugun ve Cenaze gibi saate bağlı teslimatlarda gerçekleştirmekteyiz bu gibi durumlarda uygun teslimat tipini seçip tam saatini vermeniz gerekmektedir. Ancak belirtilen teslim saatlerinde hava şartları, trafik, arızalar, yol çalışmaları ve beklenmeyen araç arızalarından kaynaklanacak sorunlarla ilgili gecikmelerden dolayi teslimat şartlarındaki zaman değişebilmektedir.

Alıcı Siparisin Kimden Geldiğini Bilmeden Siparis Verebilirmiyim ?
Gonderen belli olmadan cicek siparisi verebilirsiniz. Bunun için siparis formundaki "Adım Alıcıdan Gizlensin" kutucuğunu işaretleyiniz. Koşullar için "Teslimat Sartlari" bölümünü okuyunuz.

Alıcı Cicegi Kabul Etmezse Ne Olur?
Alıcı cicegi kabul etmezse cicek firmaya geri getirilir. Gonderen  firmamızdan alabilir Para iadesi mümkün degildir.

Siparisimin Teslim Edildiğini Nasıl Öğrenebilirim ?
Siparis Takibi bölümünden öğrenebilirsiniz, ayrıca teslim edildiğinde e-posta adresinize bilgi gonderilir veya GSM bölümüne girdiğiniz bilgilerle teslim edildiğinde cep telefonunuza mesaj gelir.

Adana Çiçek siparişi

Online çiçek siparişinde çok fazla ilerlemiş olan adana ili kendine özgü bir internet sitesi ile farkını ortaya koymuştur. Bu fark gözle görülür bir biçimde birçok kişi tarafından fark edilip kullanılmaya başlanmıştır. Adana çiçek sizlerin hayatını sadece dört tıkla en sevdiğiniz insanı mutlu etmenizi sağlayarak sizlerin de sadece adres bilgisini ve çiçek üzerinde yazılacak notunu belirlenmesiyle rahatlıkla sevdiğiniz insanları mutlu etme olanağı tanımaktadır. Yerinizden kalkmadan sadece dört tıkla işlem yapabileceğiniz online çiçek siparişi sizler için sunulmuş bir olanaktır. Çiçekçiye gidip vakit kaybetmektense internette dolaşarak sevdiğiniz insanları mutlu etme olanağı tanımaktadır. Adana çiçek siparişi için hem uygun yollu çiçeklere sahip olacaksınız hem de yerinizden bile kıpırdamadan birçok işlemi halletmenize olanak sağlayacaktır.

Top