Hakkımızda

 

www.adanadacicek.com1999 yılından bu yana sizlere en kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmeti sunmak için bu yola çıktık. Duygular vardır anlatılamaz sözler vardır ifade edilemez oysa her duyguyu her sözcüğü anlatan bir çiçek vardır.Bizde www.adanadacicek.com olarak bu hizmeti Kaliteli taze çiçekler,zamanında teslimat ,şık tasarımlar ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bu hizmeti sağlarken taşıdığımızın sadece çiçek olmadığı; bununla beraber sizlerin dilek, duygu, sevgi ve temennilerinizi de iletmenize aracı olduğumuz bilinci ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda öncelikle Adana başta olmak üzere tüm Türkiye'ye sevginizi ve duygularınızı taşımaya devam edeceğiz.

www.adanadacicek.com ekibi olarak keyifli bir alışveriş yapmanızı dileriz ...

 

 

Adana Çiçek siparişi

Online çiçek siparişinde çok fazla ilerlemiş olan adana ili kendine özgü bir internet sitesi ile farkını ortaya koymuştur. Bu fark gözle görülür bir biçimde birçok kişi tarafından fark edilip kullanılmaya başlanmıştır. Adana çiçek sizlerin hayatını sadece dört tıkla en sevdiğiniz insanı mutlu etmenizi sağlayarak sizlerin de sadece adres bilgisini ve çiçek üzerinde yazılacak notunu belirlenmesiyle rahatlıkla sevdiğiniz insanları mutlu etme olanağı tanımaktadır. Yerinizden kalkmadan sadece dört tıkla işlem yapabileceğiniz online çiçek siparişi sizler için sunulmuş bir olanaktır. Çiçekçiye gidip vakit kaybetmektense internette dolaşarak sevdiğiniz insanları mutlu etme olanağı tanımaktadır. Adana çiçek siparişi için hem uygun yollu çiçeklere sahip olacaksınız hem de yerinizden bile kıpırdamadan birçok işlemi halletmenize olanak sağlayacaktır.

Top