• Cam Vazoda Gül ve Papatya

Cam Vazoda Gül ve Papatya


Ürün Kodu: ADN182 Ürün Fiyatı: 275.00 TL + KDV
  • 324.5 TL (KDV Dahil)*GÖNDERİM TARİHİ
Bu Ürünün Satışı Şu an İçin Pasif Durumdadır.

*Ürünü Karta Eklemek İçin Lütfen Şehir Seciniz.
*Ürünü Karta Eklemek İçin Lütfen Gönderilecek Tarihi Seçiniz Seciniz.

“Güller ve Papatyalar saf ve temiz sevgi anlamına gelir. Rengarenk papatyalardan ve yeşilliklerden oluşan Cam Vazoda Renkli Papatyalar ile sevdiklerinize en içten ve saf duygularınızı ifade edin ve onları ne kadar önemsediğinizi gösterin. Birbirinden zarif vazolar ve çiçeklerle adanadacicek.com, sevdiklerinizle bir tık aranızda.

 

Adana’nın online çiçek sitesi adanadacicek.com, geniş ürün yelpazesi ve her gün aynı gün teslimat özelliğiyle sevdiklerinizi mutlu etmek için hizmetinizde. Müşteri memnuniyeti ve yüksek kaliteyi esas alan adanadacicek.com özel günlerinizi daha da özel kılacak.“

 

Not: Papatyalar stok durumuna göre renklerinde ve cinsinde farklılık gösterebilir.

  • Maximum 9 Taksite Varan
  • Cardfinans 9 Taksite Varan
  • Paraf 9 Taksite Varan
  • World 9 Taksite Varan
  • Axess 9 Taksite Varan
  • Bonus 9 Taksite Varan

Adana Çiçek siparişi

Online çiçek siparişinde çok fazla ilerlemiş olan adana ili kendine özgü bir internet sitesi ile farkını ortaya koymuştur. Bu fark gözle görülür bir biçimde birçok kişi tarafından fark edilip kullanılmaya başlanmıştır. Adana çiçek sizlerin hayatını sadece dört tıkla en sevdiğiniz insanı mutlu etmenizi sağlayarak sizlerin de sadece adres bilgisini ve çiçek üzerinde yazılacak notunu belirlenmesiyle rahatlıkla sevdiğiniz insanları mutlu etme olanağı tanımaktadır. Yerinizden kalkmadan sadece dört tıkla işlem yapabileceğiniz online çiçek siparişi sizler için sunulmuş bir olanaktır. Çiçekçiye gidip vakit kaybetmektense internette dolaşarak sevdiğiniz insanları mutlu etme olanağı tanımaktadır. Adana çiçek siparişi için hem uygun yollu çiçeklere sahip olacaksınız hem de yerinizden bile kıpırdamadan birçok işlemi halletmenize olanak sağlayacaktır.

Top